Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18099
Stary 10.12.2011, 22:12
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
A ja myslalem ze bycie kibicem nie wyklucza uzywania intelektu. A racjonalnie patrzac sa bardzo nikle szanse na to ze mistrzem bedziemy. Wiara? Wierzyc to mozna w Boga
W polskiej Ekstraklasie wszystko jest mozliwe. Dwa potknięcia Legii, dwa zwycięstwa Wisły i już idziemy łeb w łeb. A z Legią i Śląskiem gramy wiosną u siebie.

Co do obrony- bez kontuzji na środek mamy następujących kandydatów: Bunoza, Chavez, Czekaj, Jaliens, Jovanovic, Diaz- niejeden trener w Polsce by się z nami zamienił. Z Pajliciem na boku zdobylismy jakoś Mistrzostwo w zeszłym roku. Atak- Biton+ Genkov- jest się czego wstydzić na tle konkurencji?


Dobre przygotowania zimowe i bez problemu możemy byc znów w grze o Mistrzostwo. Łatwiej gonić, niż uciekać.
Odpowiedz cytując