Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
18097
10.12.2011, 21:50
A ja myslalem ze bycie kibicem nie wyklucza uzywania intelektu. A racjonalnie patrzac sa bardzo nikle szanse na to ze mistrzem bedziemy. Wiara? Wierzyc to mozna w Boga
Bobek90
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bobek90
Znajdź inne posty napisane przez Bobek90