Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18097
Stary 10.12.2011, 21:50
A ja myslalem ze bycie kibicem nie wyklucza uzywania intelektu. A racjonalnie patrzac sa bardzo nikle szanse na to ze mistrzem bedziemy. Wiara? Wierzyc to mozna w Boga
Odpowiedz cytując