Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#485
Stary 10.12.2011, 20:23
Ogryzek,
Lubiłem czytać Twoje posty, ale ostatnimi czasy zaczynasz przeginać. Nie wiem, może masz złu okres, ale czytanie Ciebie zaczyna przypominać drogę przez mękę.
Jaka Barcelona, jaki MC? Po co takie przykłady skoro wiadomo, że nigdy się nie zbliżymy do tych klubów?
Może podaj przykłady klubów o zbliżonym do nas budżecie, które awansowały do LM?
Poza tym cały czas jedziesz na Lamey`u i Jaliensie a przypomnę Ci, że mieliśmy i mamy obcokrajowców, którzy są na prawdę świetni jak na nasze warunki.
Kalu Uche?
Marcelo?
Paulista?
Melikson?
Jovanovic?
Mijajlovic?
Genkov?
Iliev?

Jeszcze pary by się znalazło...
To tylko w Wiśle. A w innych klubach?
Rudnevs, Stilic, Arboleda?
Jez?
Ljuboja?
Traore?
A myślisz, że taki Saidi by się u nas nie sprawdził?

Można ściągać obcokrajowców, ale dobrych. Ogarnij się Stary...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując