|
Pewnie jakieś jednostki są, które kibicują Realowi lub Barcelonie od dawna. Tak czy inaczej kibicowanie Realowi czy Barcelonie mnie nie interesuje, w lidze hiszpańskiej co roku ta sama dwójka bije się o mistrzostwo. Raz na kilka lat zdarzy się jakiś wyjątek, ale to pojedyncze przypadki, ostatnim jaki pamiętam była Valencia. Kiedy to było, 6 czy 7 lat temu. Inna sprawa, że mecze Realu z Barceloną ogląda się przyjemnie, to jedyne mecze z udziałem tych drużyn w lidze hiszpańskiej, które warto oglądać. W innych spotkaniach tylko kwestia tego, ile Real czy Barcelona wpakują bramek rywalowi, nuda prawie jak liga włoska, tylko że gole padają.
|