Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kozimtsw
Member
 
Od: 07.2004
Skąd: ZIEMIA LUBUSKA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18086
Stary 10.12.2011, 19:42
Mistrzostwo świata w wykonaniu Siejewicza... Legionista wychodzi "sam na sam", bramkarz pasiorów wyszeł z bramki i wykonał wślizg !! Sędzia gwiżdze, ale pokazuje, że jeszcze nie podjął decyzji... po chwili przeprasza piłkarzy za zajście i daje rzut sędziowski. Przyznam, że dopiero druga powtórka, którą obejrzałem przekonała mnie, że nie było faulu a bramkarz wybił piłkę ! Wyglądało to na faul i czerwoną kartkę.
TS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując