FearTS napisał(a):

|
Co ty pierdzielisz Zieńczukowi udało się strzelić 3 gole i dobrze , a nie pamiętasz co robił Kirm w tamtym sezonie ? Gdyby nie Kirm to pewnie nie mielibyśmy tego mistrza. Fakt teraz forma Kirma nie powala. W tamtym sezonie Kirm strzelił 9 goli
|
No super Kirmowi wyszło pół roku co jak to, że gra u nas piątą rundę jest słabym wynikiem. W sezonie 09/10 nie potrafił zastąpić Zienia, a obecnie jest po Jaliensie naszym najsłabszym i najbardziej denerwującym piłkarzem.