Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6698
Stary 10.12.2011, 19:30
FearTS napisał(a):Wyświetl post
Co ty pierdzielisz Zieńczukowi udało się strzelić 3 gole i dobrze , a nie pamiętasz co robił Kirm w tamtym sezonie ? Gdyby nie Kirm to pewnie nie mielibyśmy tego mistrza. Fakt teraz forma Kirma nie powala. W tamtym sezonie Kirm strzelił 9 goli
No super Kirmowi wyszło pół roku co jak to, że gra u nas piątą rundę jest słabym wynikiem. W sezonie 09/10 nie potrafił zastąpić Zienia, a obecnie jest po Jaliensie naszym najsłabszym i najbardziej denerwującym piłkarzem.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując