Wyświetl pojedynczy post
Rinah
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#483
Stary 10.12.2011, 19:25
lorddavy napisał(a):Wyświetl post
Tak i cały ten zagraniczny sztab naściąga swoich rodaków i będziesz miał kolejne zatrzęsienie drogiego emerytowanego szrotu. Chyba nie o to chodzi?
A kto Ci to powiedział?

Zagraniczny trener wraz ze sztabem przyszedłby po to, by wreszcie u nas było normalnie. By nauczyć czegoś istotnego obecnych zawodników, usprawnić system szkolenia, podnieść jakość drużyny, gry, zapełnić stadion, a nie po to, by ściągać tu szrot.

Szokujące jest to forum. Właśnie się tu dowiaduję, że im lepszy i bardziej "sprawdzony" trener, tym gorzej, tym więcej szrotu. Byleby tylko został Moskal. Rany boskie...

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Rinah jest fanem emerytowanych czarnoskórych holendrów
Nie. Rinah jest fanem dobrych trenerów i wartościowych zawodników. Profesjonalnego klubu i rozwiązań, zdrowej kadry i nowoczesnego systemu szkolenia, a nie forowania rodaków o wątpliwych kompetencjach i umiejętnościah.

Wiem, że dla Ciebie to nienormalne. Trudno. Współczuję.
Ostatnio edytowane przez Rinah : 10.12.2011 o godz. 19:28.
Odpowiedz cytując