Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15865
Stary 10.12.2011, 19:21
Wiem, że niektórym się narażę, ale...

... Małeckiego z Kirmem bym sprzedał w pakiecie.
Narażę się wielu, ale nie wiem który z nich bardziej zawodzi w tym sezonie :/
Obaj są ewidentnie bez formy.
Obaj nie potrafią grać z resztą drużyny.
Obaj są winni ofensywnej kaszany jaką gramy w tym sezonie w lidze.

Mam nadzieję że ktoś z nimi ostro popracuje przed wiosenną rundą.
c.d.n.
Odpowiedz cytując