Wiem, że niektórym się narażę, ale...
... Małeckiego z Kirmem bym sprzedał w pakiecie.
Narażę się wielu, ale nie wiem który z nich bardziej zawodzi w tym sezonie :/
Obaj są ewidentnie bez formy.
Obaj nie potrafią grać z resztą drużyny.
Obaj są winni ofensywnej kaszany jaką gramy w tym sezonie w lidze.
Mam nadzieję że ktoś z nimi ostro popracuje przed wiosenną rundą.