Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Jacha
Member
Od: 08.2010
Skąd: Czechowice
Offline
#
6118
10.12.2011, 18:48
@Ivory :Ja gram zazwyczaj co sobotę jak jest przerwa więc jakieś 8-9 wychodzi. A proponował wam jakiś klub tournee?
Jacha
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jacha
Znajdź inne posty napisane przez Jacha