Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15861
Stary 10.12.2011, 18:23
FearTS napisał(a):Wyświetl post
Czym zasłużył sobie u Ciebie , że jest najlepszy Nie grał połowę sezonu , a jak jeszcze grał przed kontuzją to nie było tak dobrze jak w tamtym sezonie.
I to jest twoje największe zmartwienienie ?
Gdybyśmy sprowadzali obcokrajowców tylko na poziomie Meliksona nikt by się nawet nie zająknął o Polaków. No, ale na naszym poziomie finansowym to niestety nie możliwe.
Ostatnio edytowane przez tofik : 10.12.2011 o godz. 18:28.
..
Odpowiedz cytując