FearTS napisał(a):

Czym zasłużył sobie u Ciebie , że jest najlepszy Nie grał połowę sezonu , a jak jeszcze grał przed kontuzją to nie było tak dobrze jak w tamtym sezonie.
|
I to jest twoje największe zmartwienienie ?
Gdybyśmy sprowadzali obcokrajowców tylko na poziomie Meliksona nikt by się nawet nie zająknął o Polaków. No, ale na naszym poziomie finansowym to niestety nie możliwe.