Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18083
Stary 10.12.2011, 17:12
Za Maaskanta zaprzestaliśmy także zdobywania bramek. Abstrahując od tego czyja to jest wina (moim zdaniem była zbyt duża presja na wynik, zamiast na budowanie zespołu i poprawianie jego gry).

Patrząc na bilans bramkowy i punktowy Ruchu to Fornalik w moich oczach staje się bardzo poważnym kandydatem na trenera Wisły. Tym bardziej, że takie wyniki osiąga regularnie ze słabym finansowo i kadrowo Ruchem.
Ostatnio edytowane przez Arked : 10.12.2011 o godz. 17:16.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując