Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
surdut
Member
Od: 09.2007
Offline
#
6110
10.12.2011, 16:49
jak biton odejdzie to po paru dniach mozna go za 100-200 k wziac znowu
kuszczak, zaluska tez przejda-polecam
sadlok, celeban joopen lub joppen na obrone
polecam talent-Milik
Kupisz tez dobry
Wisła 1906 Kraków
surdut
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do surdut
Znajdź inne posty napisane przez surdut