Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7442
Stary 10.12.2011, 16:22
A sprzedaż internetowa w naszym klubie to nadal science fiction, może kogoś młodszego zatrudnić kto bedzie wiedział co to internet bo jak widać Basałaj chyba nie bardzo ma pojęcie jak to działa. Aha zapomniałem ,że oni potrafią porozwieszać plakaty po mieście (jak 30 lat temu) i dziwią się gdzie są kurva Ci kibice. Czas Basałąjowi juz podziękować bo na mecz na szczycie w piątek przychodzi 13 tysięcy osób więc chyba sobie z tym nie radzi
Odpowiedz cytując