Panowie 1 sezon gry Wisla, przerwa zimowa i potrzebuje prawego/lewego obronce ktory wskoczy z miejsca do skladu i bedzie gral bardzo dobrze tak do 1mln euro oraz napastnika poniewaz nie chca zgodzic sie na sprzedarz Bitona a Sanogo nie chce grac u mnie

cena tez 1 mln euro

i w sumie bramkarzem tez bym nie pogardzil bo Pareiko wiecznie nie bedzie bronil. Dobrze by tez bylo aby 1/2 zawodnikow bylo Polakami.