Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6105
Stary 10.12.2011, 16:13
Panowie 1 sezon gry Wisla, przerwa zimowa i potrzebuje prawego/lewego obronce ktory wskoczy z miejsca do skladu i bedzie gral bardzo dobrze tak do 1mln euro oraz napastnika poniewaz nie chca zgodzic sie na sprzedarz Bitona a Sanogo nie chce grac u mnie cena tez 1 mln euro i w sumie bramkarzem tez bym nie pogardzil bo Pareiko wiecznie nie bedzie bronil. Dobrze by tez bylo aby 1/2 zawodnikow bylo Polakami.
Ostatnio edytowane przez Ivory1906 : 10.12.2011 o godz. 16:24.
Odpowiedz cytując