Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24521
Stary 10.12.2011, 16:04
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Może ktoś napisać tytułu piosenek jakie wczoraj leciały w trakcie przerwy meczu na stadionie?
Na pewno było Eye of the tiger - Amel Bent i Barbara Streisand - Duck Sauce.
Więcej niestety nie pamiętam.


O, przypomniało mi się jeszcze Seek Bromance - Tim Berg.
Powód: AJ
Ostatnio edytowane przez Lacrima : 10.12.2011 o godz. 16:10.
Odpowiedz cytując