Reksio33 napisał(a):

|
Może ktoś napisać tytułu piosenek jakie wczoraj leciały w trakcie przerwy meczu na stadionie?
|
Na pewno było
Eye of the tiger - Amel Bent i
Barbara Streisand - Duck Sauce.
Więcej niestety nie pamiętam.
O, przypomniało mi się jeszcze
Seek Bromance - Tim Berg.