Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 10.12.2011, 14:27
Rinah napisał(a):Wyświetl post
Nie chcę widzieć w Wiśle żadnej większej ilości młodych Polaków. To są postulaty naiwnych pokemonów lub ludzi "starej daty" nie rozumiejących na czym polega dziś profesjonalna piłka. Karygodnym błędem jest sortowanie zawodników pod kątem narodowości. A Ci młodzi Polacy nie dość, że są słabi, zwykle jeszcze bardziej niż przykładowy Lamey, to jeszcze drodzy i leniwi.

Ten model się u nas nie sprawdził i nie sprawdzi.
Nie możemy sortować ludzi względem narodowości, ale nie chcę młodych Polaków. To jak w końcu?
Odpowiedz cytując