http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=26222
Lamey i Paljić wypadają z gry. Zostaje Jovanović, Bunoza i Diaz.
Czy ktoś się orientuje jak zdrowie Czekaja?
Jeśli też nie będzie mógł zagrać to pewnie obrona będzie ustawiona: Jovanović, Diaz, Bunoza, Gervasio.