Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15857
Stary 10.12.2011, 13:45
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=26222

Lamey i Paljić wypadają z gry. Zostaje Jovanović, Bunoza i Diaz.

Czy ktoś się orientuje jak zdrowie Czekaja?

Jeśli też nie będzie mógł zagrać to pewnie obrona będzie ustawiona: Jovanović, Diaz, Bunoza, Gervasio.
Odpowiedz cytując