Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#475
Stary 10.12.2011, 13:44
troche szkoda że Kaziu zamiast Garguły wpuścił nieco bezproduktywnego Jirsaka.

Mam nadzieje że Moskal zostanie na wiosne,jednak mógłby troche więcej życ na ławce.Czasem warto nieco wywrzec presje na arbitra podczas spornej sytuacji.
Odpowiedz cytując