Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24519
Stary 10.12.2011, 12:40
Może ktoś napisać tytułu piosenek jakie wczoraj leciały w trakcie przerwy meczu na stadionie?
Ostatnio edytowane przez R33 : 10.12.2011 o godz. 12:42.
Odpowiedz cytując