Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18071
Stary 10.12.2011, 12:12
Cholera... mial byc remis. Coz, czarni swoje zrobili, ale tak za duzo sie nie zmienie w przerwie wiec w kolejnej rundzie pogubia punkty... jak zwykle.

Co do Wisly to pewnie szykuje sie przewietrzenie skladu, bedzie ciekawie

PS: Brzydko wczoraj spiewaliscie i za to kij wam w szprychy


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując