Cholera... mial byc remis. Coz, czarni swoje zrobili, ale tak za duzo sie nie zmienie w przerwie wiec w kolejnej rundzie pogubia punkty... jak zwykle.
Co do Wisly to pewnie szykuje sie przewietrzenie skladu, bedzie ciekawie
PS: Brzydko wczoraj spiewaliscie i za to kij wam w szprychy
