sovinho_02 napisał(a):

Kolejny mecz, który skłania do głębszych przemyśleń.Niestety połowa zawodników nie prezentuje poziomu Wisły.Po sezonie trzeba pożegnać :
Jovanic
Kurto - z tej mąki chleba nie będzie
Lamey - dziś akurat poprawnie ale to nie ten poziom
Jaliens - tu wszyscy wiedzą nie trzeba nic pisać
Pajlic - masakrycznie to wyglądało dziś, Chłopak fajny ale tylko na Ligę a nam potrzeba kogoś na Puchary
Kirm
Jirsak - dobra zmiana raz na pół roku to za mało
Brud - może go gdzieś wypożyczyć i wtedy się zastanowić
I tak odejdą :
Diaz
Nunez
Biton
Uważam także że przy dobrej ofercie powinniśmy sprzedać Małeckiego, wiem że on jest Wiślakiem, ma Wisłę w sercu ale niech się cholera nauczy grać zespołowo...
Żeby tylko Sobol nie zakończył kariery i Pareiko przedłużył kontrakt...
Czyli łącznie możliwe jest odejście 12 zawodników. Za nich trzeba kogoś wziąść :
Jovanic - Skorupski
Lamey - Modelski, ew. Janicki
Jaliens - Michał Nalepa
Paljic - Adrian Stanek
Kirm - Olkowski
Jirsak - Chrapek
Brud - Mateusz Mak
Diaz - jest Michał Czekaj, tutaj nikogo nie trzeba kupować
Nunez - Michał Szewczyk
Biton - Świerczok,Michał Mak
Kadra Wisły na sezon 2012/2013:
Bramkarze : Pareiko, Skorupski,
Obrońcy : Modelski, Jovanovic,Czekaj, Chavez,Bunoza,Stanek
Pomocnicy : Olkowski(może też grać w obronie),Iliev,Melikson,Chrapek,Wilk,Sobolewski,Ma k,Szewczyk
Napastnicy : Świerczok,Mak,Boguski,Genkov
|
Młodzież należy wprowadzać stopniowo do zespołu: Jednego, dwóch w ciągu jednego okienka transferowego, a nie z dziesięciu, z czego kilku grało w I lidze!
Poza tym tych których wymieniłeś miało za sobą udaną tylko jedną rundę, więc ich "przeskok" do Ekstraklasy mógłby być nieudany.