|
Ja tam ciągle jestem pod wrażeniem kibiców warszawskiego Groclinu. Zająć cały sektor to zrozumiałe. Ich drużyna grała wszak z aktualnym MP. Ale do tej pory kibice żadnej druzyny w Polsce nie zrobili takiego numeru jak oni. Dlatego nalezy im sie ogromny szacunek za to, że założyli 1500 czapek niewidek. Kibice widmo.
|