Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
JPnaStówe
Member
Od: 07.2009
Offline
#
3931
10.12.2011, 11:08
Odkupie bilety Wisły z 2011 / 2012 (jesień) dane i pesel na biletach mogą być zamazane
chetni -> PW !
JPnaStówe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JPnaStówe
Znajdź inne posty napisane przez JPnaStówe