Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
lucas8
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18069
Stary 10.12.2011, 11:06
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Weźcie mi wytłumaczcie jeszcze raz jakim cudem ten nieślubny czarny podrzutek nagle zaczął się liczyć w walce o MP? Ani oni dobrze nie grają, ani przekonywujących bramek nie zdobywają... Nie licząc 3:1 z Lechią w niezłym stylu, to ostatnie ich zwycięstwo więcej niż jedną bramką było z ŁKSem na początku sezonu, a tak ciągle jakieś 1:0, 1:0... W dodatku na tyle, na ile widziałem te spotkania, to praktycznie nigdy nie można było powiedzieć, że wygrali, bo byli lepsi.

Jak dla mnie to jakieś oszustwo i jest i JW jak najszybciej powinien się ich pozbyć, bo zaraz tam jakiś prokurator mu wparuje
Ten "czarny podrzutek" skopał również dupę wam, więc stary proszę Cię, proszę Cię...
Odpowiedz cytując