Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
xdarek
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18068
Stary 10.12.2011, 11:01
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
To zle widziales bo dostal lokciem a o ile wiem to jak sie skacze do glowki to sie pracuje głowa a nie rekami
Oglądnij kolego powtórki dostał głową w skroń
Czy wygrywasz czy nie, Zawsze ja kocham Cię. W sercu moim Wisła, i na dobre i na złe.

Odpowiedz cytując