Beznadziejne decyzje personalne Moskala we wczorajszym meczu. Gargula zagral swietny mecz z Odense i od tego czasu w kolejnych dwoch meczach ligowych dostaje 11 minut. Podobnie Genkov - dobry mecz z Widzewem, a dzisiaj ława choć Biton był niewidoczny przez 90 minut. Czy zawodnicy pokazujący zwyżkę formy nie powinni dostawać kolejnych szans ? Jak mozna ustabilizować formę jak po dobrym meczu ląduje się na ławie

W zamian wchodzi Jirsak, który nic nie pokazuje przez całą rundę i Kirm, który z formą z tej jesieni to sie nadaje co najwyzej do ME.