Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18064
Stary 10.12.2011, 10:06
Ja jestem zdania - jezeli Diaz dostal kartke za łokiec to pilkarz Polonii co uderzył Dragana tez powinien - zreszta nawet w studiu super piatku mowili o tym, ze w takich sytuacjach pilkarz nie wyciaga tak reki - ten wyciagnal a Dragan trafił do szpitala. Czarek Olbrycht prowadzacy studio sam byl rozgoryczony arbitrem - teraz Kazik jest trenerem Wisły wiec tacy ludzie jak Wegrzyn czy Iwan beda stawac za Nim i moze w koncu jak My bedziemy krzywdzeni ktos o tym bedzie mowił. Ciekawe co powiedza w L+Extra - znajac zycie Stepniewski nie zrobi nic bo przeciez klub z Warszawy wygral to po co w ogole cos robic
Odpowiedz cytując