Temat
:
[17 kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa, 9 grudnia, piątek 20:30
Wyświetl pojedynczy post
PaCcio TSW !
Junior Member
Od: 05.2011
Skąd: Wieliczka
Offline
#
184
10.12.2011, 09:51
Dobrze ze więcej nie dostaliśmy
PaCcio TSW !
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PaCcio TSW !
Znajdź inne posty napisane przez PaCcio TSW !