Temat
:
[17 kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa, 9 grudnia, piątek 20:30
Wyświetl pojedynczy post
SWEET_83
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
181
10.12.2011, 09:11
Trzeba się pozbyć szrotu z zagranicy i stawiać na Polaków. Nawet Biton zawiódł na całej lini. Gdzie te czasy jak był Szymkowiak,Kosowski,Żurawski i Frankowski. Lige wygrywaliśmy w cuglach ehhh Sam Wilk nie wygra nam meczu
SWEET_83
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SWEET_83
Znajdź inne posty napisane przez SWEET_83