Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 10.12.2011, 08:29
Wisła może porywająco nie zagrała ale do k.nędzy chyba każdy z was widział że w tym meczu sędzia był 12 zawodnikiem Polonii.A Sadlok powinien wylecieć już w pierwszej połowie po kolejnym ostrym wejściu w Meliksona.
Odpowiedz cytując