Temat
:
[17 kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa, 9 grudnia, piątek 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: SKMK
Offline
#
177
10.12.2011, 08:29
Wisła może porywająco nie zagrała ale do k.nędzy chyba każdy z was widział że w tym meczu sędzia był 12 zawodnikiem Polonii.A Sadlok powinien wylecieć już w pierwszej połowie po kolejnym ostrym wejściu w Meliksona.
Daja`n
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Daja`n
Znajdź inne posty napisane przez Daja`n