Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 10.12.2011, 00:27
11 brudasow i drwali przyjechalo kosic i dawac po ryju,tylko tyle potrafią.

Przypomniala mi sie ta stara Polonia z jej naczelnymi chamami,Kaliszanem i Golaszewskim ,dzis Sadlok czy Trałka wiernie ich nasladowali.

Plus za walke naszych do konca ale jak sie gra przeciwko 12 to ciezko wygrac.

I plus za doping zwlaszcza w drugiej polowie,pokazalismy fanatyzm.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując