|
11 brudasow i drwali przyjechalo kosic i dawac po ryju,tylko tyle potrafią.
Przypomniala mi sie ta stara Polonia z jej naczelnymi chamami,Kaliszanem i Golaszewskim ,dzis Sadlok czy Trałka wiernie ich nasladowali.
Plus za walke naszych do konca ale jak sie gra przeciwko 12 to ciezko wygrac.
I plus za doping zwlaszcza w drugiej polowie,pokazalismy fanatyzm.
|