Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 10.12.2011, 00:23
Ewidentnie odstawalismy szybkościowo i fizycznie, zwłaszcza w I połowie. Popełniono chyba jakis błąd w przygotowaniach w przerwie letniej. "Ciężkie nogi" widać było już w trakcie meczu z Rapidem, miała przyjść świeśość, ale tak naprawde nigdy nie przyszła. Jestesmy zawsze spóżnieni, o pół sekundy za późne podanie, za póżno wystawiona noga.

Sędzia. Jak na mój gust inteligentnie zrobiony wałek. Niby mylił sie na dwie strony. Pewnie ze swoich decyzji sie wybroni. Nie mam specjalnej ochoty analizowac poszczególnych decyzji. Ale wyczuwanm różnice pomiedzy meczami, gdzie sędzia się myli, robi nawet olbrzymie błędy, a gdzie sędziuje tak, aby było ... Oglądając ten mecz z pozycji trybun, miałem poczucie, że mecz jest bardzo inteligentnie drukowany. Może on po prostu nas nie lubi.

Gdybyśmy jednak zagrali dobrze, sędzia by nam nie zaszkodził.

Dobrze, że ta runda już się kończy.
Odpowiedz cytując