Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 10.12.2011, 00:08
Wisła zagrała bezbarwnie i to nie wina sędziego, że oddaliśmy 1 celny strzał na bramkę Gliwy. Nowy trener potrzebny, który to poukłada, bo Moskal co mecz - to rotuje składem. I mamy tego efekt - akcje przypadkowe, zero zgrania. Iliev nie rozumie się z Bitonem itd.
Odpowiedz cytując