|
Wisła zagrała bezbarwnie i to nie wina sędziego, że oddaliśmy 1 celny strzał na bramkę Gliwy. Nowy trener potrzebny, który to poukłada, bo Moskal co mecz - to rotuje składem. I mamy tego efekt - akcje przypadkowe, zero zgrania. Iliev nie rozumie się z Bitonem itd.
|