Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15847
Stary 10.12.2011, 00:06
grzegorz_lato napisał(a):Wyświetl post
Chłopak ma pasję i talent (bo trzeba przyznać że czyta się go przyjemnie, czuć lekkość pióra) to Jaśnie Panowie Kibole muszą go zrównać z ziemią i ściągnąć do swojej miernej rzeczywistości.


Tekst na poziomie wypracowania z gimnazjum, do tego temat z czapy i argumentacja bez sensu (o czym już pisałem). Zwykły grafoman - jeżeli coś takiego ma uchodzić za lekkość pióra, to nasze dziennikarstwo sportowe się skończyło. Na onecie od biedy coś takiego przejdzie (na zasadzie - powisi trzy godziny na stronie głównej i zniknie), ale żeby takie - za przeproszeniem - gówno na forum Wisły promować?
Nagrody Kisiela to on raczej nie dostanie...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.12.2011 o godz. 00:09.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując