grzegorz_lato napisał(a):

|
Chłopak ma pasję i talent (bo trzeba przyznać że czyta się go przyjemnie, czuć lekkość pióra) to Jaśnie Panowie Kibole muszą go zrównać z ziemią i ściągnąć do swojej miernej rzeczywistości.
|
Tekst na poziomie wypracowania z gimnazjum, do tego temat z czapy i argumentacja bez sensu (o czym już pisałem). Zwykły grafoman - jeżeli coś takiego ma uchodzić za lekkość pióra, to nasze dziennikarstwo sportowe się skończyło. Na onecie od biedy coś takiego przejdzie (na zasadzie - powisi trzy godziny na stronie głównej i zniknie), ale żeby takie - za przeproszeniem - gówno na forum Wisły promować?
Nagrody Kisiela to on raczej nie dostanie...