Czerwona słuszna(1.23minuta):
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...uderzenie.html
Faulu po którym był wolny też był(na 95%). Zawodnik Wisły trzymał za nogę zawodnika Polonii Warszawa.
Kartka dla Wilka niesłuszna, za to Melikson powinien dostać kartkę a nie dostał.