Wyświetl pojedynczy post
*KoTeK*
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 09.12.2011, 23:26
Póki co jesteśmy ciency jak dupa węża.
Jeśli załapiemy się chociaż na LE to będzie fajnie, chociaż puchary chyba nie są nam w tym momencie potrzebne.

Doping w drugiej połowie jak na mistrza przystało.
Odpowiedz cytując