Temat
:
[17 kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa, 9 grudnia, piątek 20:30
Wyświetl pojedynczy post
*KoTeK*
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Reymonta 22
Offline
#
150
09.12.2011, 23:26
Póki co jesteśmy ciency jak dupa węża.
Jeśli załapiemy się chociaż na LE to będzie fajnie, chociaż puchary chyba nie są nam w tym momencie potrzebne.
Doping w drugiej połowie jak na mistrza przystało.
*KoTeK*
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do *KoTeK*
Znajdź inne posty napisane przez *KoTeK*