Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18060
Stary 09.12.2011, 23:25
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Faulu przy wolnym, po którym padła bramka dla Disco - nie było. Jak nie jest to błąd, który wpływa bezpośrednio na wynik, to nie wiem co jest.
Jeżeli to był faul na Wszołku, a chyba tak, to uwierz - był. Wszołek się inteligentnie położył i wykorzystał głupotę bodajże tego Waszego Czecha, który złapał go za nogę.

Moim zdaniem sędzia popełnił (pomijając jakieś detale - faule na środku boiska) błędy:

brak czerwonej dla Brzyskiego
za poźno czerwona dla Sadloka
błędna żółta dla Wilka
brak drugiej żółtej dla Wilka za chamstwo i suszarkę (szanuj się sędzio, a nie dajesz się dymać młodzikowi)
brak faulu na Bunozie
cyrkowo przedłużona druga połówka.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując