flamengista napisał(a):

|
Faulu przy wolnym, po którym padła bramka dla Disco - nie było. Jak nie jest to błąd, który wpływa bezpośrednio na wynik, to nie wiem co jest.
|
Jeżeli to był faul na Wszołku, a chyba tak, to uwierz - był. Wszołek się inteligentnie położył i wykorzystał głupotę bodajże tego Waszego Czecha, który złapał go za nogę.
Moim zdaniem sędzia popełnił (pomijając jakieś detale - faule na środku boiska) błędy:
brak czerwonej dla Brzyskiego
za poźno czerwona dla Sadloka
błędna żółta dla Wilka
brak drugiej żółtej dla Wilka za chamstwo i suszarkę (szanuj się sędzio, a nie dajesz się dymać młodzikowi)
brak faulu na Bunozie
cyrkowo przedłużona druga połówka.