Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18059
Stary 09.12.2011, 23:09
Nah, pozostaje jedynie liczyć, że runda wiosenna będzie kompletnie inna: czyli Wisła będzie grac dobrze, ale Legia i Śląsk słabo. Polonia też. Niestety, coś za dużo tych zmiennych...

Wiadomo, każdy chciałby mistrzostwo, ale uważam, ze puchary - po fatalnej jesieni - będą dobrym osiągnięciem.

Niech Basałaj, Cupiał i zarząd zastanowią się, czy chcą wielką Wisłe, czy ligowego średniaka i dadzą o tym znać przed rozpoczęciem rundy - żeby znów nie było rozczarowań.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując