|
Nah, pozostaje jedynie liczyć, że runda wiosenna będzie kompletnie inna: czyli Wisła będzie grac dobrze, ale Legia i Śląsk słabo. Polonia też. Niestety, coś za dużo tych zmiennych...
Wiadomo, każdy chciałby mistrzostwo, ale uważam, ze puchary - po fatalnej jesieni - będą dobrym osiągnięciem.
Niech Basałaj, Cupiał i zarząd zastanowią się, czy chcą wielką Wisłe, czy ligowego średniaka i dadzą o tym znać przed rozpoczęciem rundy - żeby znów nie było rozczarowań.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|