Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 09.12.2011, 22:54
A zauważyliście, kiedy Diaz dostał czerwoną kartkę? Gra zaczęła się dla Wisły odkładać, czarnuchy cofnęli się na własną połowę i czekali na kontrę... nie mówię, że graliśmy wtedy porywająco i zmusiliśmy Polonię do obrony Częstochowy, ale gra z przodu wyglądała obiecująco...

Wcale mnie nie zdziwi, gdy Gil niedługo przeprowadzi się do Wawy i zamieszka w budynku wybudowanym przez JW
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując