A zauważyliście, kiedy Diaz dostał czerwoną kartkę? Gra zaczęła się dla Wisły odkładać, czarnuchy cofnęli się na własną połowę i czekali na kontrę... nie mówię, że graliśmy wtedy porywająco i zmusiliśmy Polonię do obrony Częstochowy, ale gra z przodu wyglądała obiecująco...
Wcale mnie nie zdziwi, gdy Gil niedługo przeprowadzi się do Wawy i zamieszka w budynku wybudowanym przez JW
