River napisał(a):

I jeszcze jednak kwestia, ktora mnie juz po prostu w....ia. W Wisle zmieniaja sie trenerzy, za czesto, zdecydowanie. Ale jedno sie nie zmiania. MALECKI I STALE FRAGMENTY GRY. Dla mnie to jest nie do pomyslenia, ze zawodowy pilkarz nie potrafi porzadnie wrzucic ze stojacej pilki. Jesli on tego nie potrafi to dlaczego notorycznie to wykonuje? Czy to sie dzieje na zasadzie, ze Malecki podchodzi do pilki i do kolego wypadal "spierdalac, ja bede wykonywal"? Bo dla mnie to tak wyglada jaky tam nikt inny nie smial wykonywac rzutu wolnego czy roznego.
|
Podchodził Iliev, podchodził Melikson i wykonywali równie żałośnie te stałe fragmenty. Jakby chleba nie jedli dzisiaj bo nawet nie mieli siły piłki podnieść tak żeby doleciała na środek pola karnego.