Temat
:
Poziom sędziowania w T-mobile ekstraklasie
Wyświetl pojedynczy post
TheGameLA
Member
Od: 06.2009
Offline
#
7
09.12.2011, 22:50
Rozumiem jeden błąd, no dobra, dwa - spoko, no ujdzie. Trzy? Cztery? Dziesięć? No ileż można, powinni go odwołać jak resztę. Gil drukarz jeban**
TheGameLA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TheGameLA
Znajdź inne posty napisane przez TheGameLA