|
Ktoś może powiedzieć, że teraz się obróciło przeciw nam. Różnica polega na tym, że w kilku meczach sędzia podejmował jedną, ale ważną decyzję w meczu na naszą korzyść, a tu byliśmy robieni w chuja przez cały mecz.
Ktoś powinien za to odpowiedzieć, ktoś nad tym czuwa chyba. Dawno tak słabego sezonu pod względem sędziowskim nie było i sam nie wiem co o tym myśleć.
|