|
Widziałeś ile miał fauli Sadlok w PIERWSZEJ połowie?
4.
Ile razy faulowany był Melikson?
Na oko 9 razy, i żadnego szarpania za koszulkę.
Czy sędzia widział faul na Bunozie w 89 minucie?
Tak, dał mu nawet żółtą kartkę.
Widziałeś za jaki faul był rzut wolny po którym padła bramka?
Bardziej sam się sfaulował Weszołek.
Czysty wślizg Wilka, żółta.
EDIT: nie żebym jakoś czepiał się sędziowania bo pamiętam, jak nam uratowali zwycięstwo z ŁKS-em, ale dzisiaj była kpina przez 90 minut.
Ostatnio edytowane przez Piotson : 09.12.2011 o godz. 22:50.
|