Wyświetl pojedynczy post
InQ
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 09.12.2011, 22:44. Poziom sędziowania w T-mobile ekstraklasie
Niejednokrotnie podczas widowiska sportowego kibice, piłkarze spotykają się z brakiem profesjonalizmu u osób które sędziują zawody. To piłkarze powinni być głównymi bohaterami meczów, a nie sędziowie. Niestety w naszym kraju często jest inaczej.

Dzisiejszy mecz pokazał jakich posiadamy sędziów. Pan Paweł Gil swoimi decyzjami zaprezentował poziom, jakiego dawno (tzn. od czasów Fryzjera) nie widywaliśmy na polskich stadionach.

Dlaczego tacy sędziowie jak Paweł Gil nie są odsuwani od gwizdania w spotkaniach ekstraklasy?
Dlaczego sędziowie nie ponoszą odpowiedzialności za brak profesjonalizmu ze swojej strony? (gdy piłkarz, trener, działacz zawali to ponosi konsekwencje swoich czynów).
Dlaczego zarząd ekstraklasy pozwala na taką sytuację?

Zapraszam do dyskusji...
Odpowiedz cytując