|
Po trzydziestu minutach polonia powinna grac w 9, sędzia gwizdał wszystko dla poloni i odkładał kartki, prowokacyjne gierki ich grajków, a wojciechowskiemu sie dziecko rodzi. Myślicie że przysłowiowa bańka dla sędziego to dla niego dużo jak na prezent NARODZINOWY dla jego dziecka ? I jeszzce własnie słysze że zieliński gratuluje i ma nadzieje że prezent się udał..
|