Wyświetl pojedynczy post
Przemoo
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 09.12.2011, 22:42
tak, to nie wina Juniora tylko nazisty Jeża. Klasę się pokazuje poprzez trzymanie nerwów. Małecki wrócił do swojej idiotycznej gry kiwaniu z głową w dół, machania łapami i bezproduktywności. Nunez jak grał na środku też grał jak c...a Biton przy każdym prostopadłym podaniu był wolniejszy od każdego z Poloni. A ja narzekałem na Moskala, czemu Genkov, to mi dał odpowiedź.
Powód: nerwy;)
Ostatnio edytowane przez Przemoo : 09.12.2011 o godz. 22:49.
http://www.youtube.com/watch?v=9cyJG7wR5IY - w Sosnowcu nawet Tiger nie stawia na nogi i drzewa spadają na głowy...
http://xyz1906.mybrute.com/
Odpowiedz cytując