Temat
:
[17 kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa, 9 grudnia, piątek 20:30
Wyświetl pojedynczy post
lordes
Member
Od: 08.2010
Offline
#
107
09.12.2011, 22:42
mecz nudny jak flaki z olejem.Zero jakiś konstruktywnych akcji ze strony Wisły.Trzeba przyznać że na mistrza w tym roku po prostu jesteśmy za słabi...
lordes
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lordes
Znajdź inne posty napisane przez lordes