Wyświetl pojedynczy post
lordes
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 09.12.2011, 22:42
mecz nudny jak flaki z olejem.Zero jakiś konstruktywnych akcji ze strony Wisły.Trzeba przyznać że na mistrza w tym roku po prostu jesteśmy za słabi...
Odpowiedz cytując