Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 09.12.2011, 22:40
Ja pie***e są teak beznadziejnego sędziego to nie widziałem w lidze z kilka lat. Można sie pomylić, można się nawet pomylic w jednej-dwóch sytuacjach, które wpływają na mecz tak jak z ŁKS-em, ale żeby z KILKANAŚĆIE razy źle gwizdać i to kilkanaście zbliżone do kilkudziesięciu. Ten gość powinien zmienić zawód.

Brawo dla piłkarzy bo można przegrać i nie mieć pretensji i to był taki mecz. Widać że walcxzyli chcieli, nie to co z Lechią i Podbeskidziem. Uważam że mimo braku sytuacji graliśmy dobry mecz. Ale na początku kontuzja Paljicia nas wybiła, potem czerwo Diaza, przez co był misz-masz w składzie i ciągłe faule Polonii oraz te niedojdy z gwizdkiem bo to nie tylko Gil ale i boczni jak z trą sytuacją Bunozy z końcówki.
Odpowiedz cytując