Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 09.12.2011, 22:26
willow napisał(a):Wyświetl post
Dalej pierd...cie o tym, że Kaziu dobry i nie trzeba trenera
Do momentu objawienia się skrajnego debilizmu u Diaza prowadziliśmy grę i bardziej zasługiwaliśmy na gola, ale jak ma takiego obrońcę.

Nie no k***a to są jakieś jaja z tą kartką i brakiem faulu na Bunozie.
Odpowiedz cytując