willow napisał(a):

|
Dalej pierd...cie o tym, że Kaziu dobry i nie trzeba trenera
|
Do momentu objawienia się skrajnego debilizmu u Diaza prowadziliśmy grę i bardziej zasługiwaliśmy na gola, ale jak ma takiego obrońcę.
Nie no k***a to są jakieś jaja z tą kartką i brakiem faulu na Bunozie.