|
Obyśmy to zremisowali? Tylko wygrana i nic innego nie wchodzi w grę. Co to za minimalizm? Gramy o MP, musimy już wygrywać. Nie ma miejsca na straty punktów.
Praca sędziego skandaliczna. Oby z Pajlicem bylo wszystko w porządku.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
|